https://kecamatanpangalengan.bandungkab.go.id/data-macau/https://dishutlh.papua.go.id/public/rtp-live/https://iip.fbs.unp.ac.id/slot-gacor/https://hukum.rotendaokab.go.id/slot-pulsa/http://inspektorat.deliserdangkab.go.id/slot-demo/http://inspektorat.deliserdangkab.go.id/slot-gacor/https://dpmptsp.bekasikab.go.id/slot-demo/https://lpksugengelektronik.sch.id/slot-gacor-terbaik/https://e-registrasi.lp3m.unja.ac.id/slot-gacor/ Italské sladkosti - Alvared

La Dolce Italia

Italské sladkosti

LA DOLCE ITALIA

La Dolce Italia


Již od roku 1885 vytváří Antica Torroneria Piemontese vynikající dezerty inspirované lískovými oříšky z kraje Piemonte. Rodina Giuseppeho Sebaste, nyní již v páté generaci, stále sdílí vášeň pro starověké řemeslo, hrdost k místním plodům a otevírá světu okno lahodných italských specialit. Pojem Dolce zde získává ten pravý význam.

Dodavatelé - Alvared
Dodavatelé - Alvared
Dodavatelé - Alvared

Další produkty

Logo - Alvared

Jsme Alvared

kompletní zajištění a distribuce dárků a reklamních předmětů

Založení v roce 2009 provází silný osobní příběh rodiny, která se po životní etapě v Itálii rozhodla pokračovat ve své činnosti a pomohla společnostem v České republice objevit nový svět dárků a reklamních předmětů. Zaměřujeme se na italské potravinové produkty a módní konfekci v oblasti manažerských dárků od předních italských návrhářů.