https://kecamatanpangalengan.bandungkab.go.id/data-macau/https://dishutlh.papua.go.id/public/rtp-live/https://iip.fbs.unp.ac.id/slot-gacor/https://hukum.rotendaokab.go.id/slot-pulsa/http://inspektorat.deliserdangkab.go.id/slot-demo/http://inspektorat.deliserdangkab.go.id/slot-gacor/https://dpmptsp.bekasikab.go.id/slot-demo/https://lpksugengelektronik.sch.id/slot-gacor-terbaik/https://e-registrasi.lp3m.unja.ac.id/slot-gacor/ O nás - Alvared

O nás

Jsme česká rodinná firma se zaměřením na kompletnízajištění a distribuci dárků a reklamních předmětů.

Založení v roce 2009 provází osobní příběh rodiny, která se po životní etapě v Itálii rozhodla pokračovat ve své činnosti a pomohla společnostem v České republice objevit nový svět dárků a reklamních předmětů. Zaměřujeme se na italské potravinové produkty a módní konfekci v oblasti manažerských dárků od předních italských návrhářů.

Naší filozofií a ambicí je poskytovat kvalitní produkty za přijatelné ceny a zajišťovat profesionální služby v této oblasti, na které se můžete spolehnout. Svým působením se i nadále, z pozice tradiční rodinné společnosti, snažíme formovat a zlepšovat prostředí na českém trhu s dárky a reklamními předměty.

Těší nás, dělat vám radost.

To nejlepší v BIO kvalitě - Alvared

To nejlepší v BIO kvalitě

Italové milují jídlo a jejich produkty jsou pro svoji jedinečnou chuť velmi vyhledávané. Vybíráme pro Vás to nejlepší z regionální produkce v BIO kvalitě a navíc i v krásném a praktickém dárkovém balení.

Ikonický design

Itálie dlouhodobě představuje špičku v oblasti designu a módního návrhářství. Přinášíme Vám ty nejkvalitnější produkty z módní konfekce a doplňků, které potěší i Vaše nároční klienty.

Ikonický design - Alvared
Praktické dárkové balení - Alvared

Praktické dárkové balení

Přejeme si, aby dárek udělal radost svému majiteli již od první chvíle a zároveň Vám nekomplikoval manipulaci a ke klientovi se Vám dobře nesl. Produkty od nás proto vždy obdržíte v reprezentativním dárkovém balení, které je navíc příjemně praktické.

Spolehlivost především

Pro naše zákazníky zajišťujeme komplexní služby spojené s e-shopem, logistikou, výrobou, reklamním potiskem a podobně. Spolehlivost je pro nás nesmírně důležitá a proto pečlivě vybíráme i své dodavatele produktů i dalších služeb. Naší prioritou je Vaše spokojenost.