https://kecamatanpangalengan.bandungkab.go.id/data-macau/https://dishutlh.papua.go.id/public/rtp-live/https://iip.fbs.unp.ac.id/slot-gacor/https://hukum.rotendaokab.go.id/slot-pulsa/http://inspektorat.deliserdangkab.go.id/slot-demo/http://inspektorat.deliserdangkab.go.id/slot-gacor/https://dpmptsp.bekasikab.go.id/slot-demo/https://lpksugengelektronik.sch.id/slot-gacor-terbaik/https://e-registrasi.lp3m.unja.ac.id/slot-gacor/ Italské víno - Alvared

Vino Bottega

Italské víno

VINO BOTTEGA

Vino Bottega


Společnost Bottega představuje výjimečné regionální produkty z vinné révy v designu Made in Italy. Vína Bottega - Veneto - Friuli, Valpolicella a Toscana, grappy a likéry procházejí tradičním řemeslným zpracováním a péčí v souladu s místní krajinou. Recepty obsahující prvky inovace a originality dělají vína a likéry Bottega jedinečné a exkluzivní. Každá láhev ztělesňuje chuť a radost italského životního stylu.

Další produkty

Logo - Alvared

Jsme Alvared

kompletní zajištění a distribuce dárků a reklamních předmětů

Založení v roce 2009 provází silný osobní příběh rodiny, která se po životní etapě v Itálii rozhodla pokračovat ve své činnosti a pomohla společnostem v České republice objevit nový svět dárků a reklamních předmětů. Zaměřujeme se na italské potravinové produkty a módní konfekci v oblasti manažerských dárků od předních italských návrhářů.